Search form

Матеј 20:30

30И ете, двајца слепи, седнати покрај патот, штом чуја дека минува Исус, извикаа и рекоа: – Помилуј нѐ, Господи, Сине Давидов!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index