Search form

Матеј 20:31

31А народот им велеше да молчат; но тие уште посилно викаа и велеа: – Помилуј нѐ, Господи, Сине Давидов!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index