Search form

Матеј 20:34

34А Исус се смилува и се допре до нивните очи, и одеднаш им прогледаа очите нивни; и тие тргнаа по Него.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index