Search form

Матеј 20:4

4им рече: – Одете и вие во моето лозје, па што е право, ќе ви дадам; и тие отидоа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index