Search form

Матеј 20:7

7Тие му одговорија: – Никој не нѐ повика. А тој им рече: – Одете во моето лозје, и што е право, ќе добиете.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index