Search form

Матеј 21:10

10И кога влезе во Ерусалим, целиот град се збуни, велејќи: – Кој е Овој?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index