Search form

Матеј 21:11

11А народот одговараше: – Овој е Исус, пророкот од Назарет Галилејски.

Изостави во неделата на Цветници

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index