Search form

Матеј 21:14

14И дојдоа при Него во храмот слепи и куци, и Он ги исцели.

Изостави во петокот.

Читај на Цветници.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index