Search form

Матеј 21:17

17И откако ги остави, отиде надвор од градот, во Витанија, и таму преноќи.

Крај на Цветници

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index