Search form

Матеј 21:20

20Откако Го видоа тоа, учениците се зачудија и рекоа: – Како одеднаш се исуши смоквата!

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index