Search form

Матеј 21:26

26А, ако речеме – од луѓето, се плашиме од народот, оти сите го сметаат Јована за пророк.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index