Search form

Матеј 21:3

3И, ако ви рече некој нешто, ќе кажете дека Му треба на Господа, и веднаш ќе ги прати.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index