Search form

Матеј 21:34

34И кога наближи времето за берење, тој ги испрати при лозарите своите слуги, за да му ги приберат плодовите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index