Search form

Матеј 21:37

37Најпосле го испрати при нив својот син, велејќи: – Ќе се засрамат од сина ми.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index