Search form

Матеј 21:40

40А кога ќе дојде господарот на лозјето, што ќе им направи на тие лозари?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index