Search form

Матеј 21:45

45И, слушајќи ги Неговите параболи, првосвештениците и фарисеите разбраа дека говори за нив,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index