Search form

Матеј 21:46

46и гледаа да Го фатат, но се плашеа од народот, зашто Го сметаа за пророк.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index