Search form

Матеј 21:7

7Ги дотераа магарицата и магаренцето и ги кладоа одозгора алиштата свои; и Он седна на нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index