Search form

Матеј 22:1

ГЛАВА 22

(Зачало 89)

1И, одговарајќи Исус, повторно, им говореше во параболи и велеше:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index