Search form

Матеј 22:11

11Кога влезе, пак, царот да ги види гостите, забележа еден необлечен во свадбена облека,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index