Search form

Матеј 22:12

12па му рече: – Пријателе, како влезе овде, необлечен во свадбена облека? А тој молчеше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index