Search form

Матеј 22:15

(Зачало 90)

15Т огаш фарисеите отидоа и се договорија како да Го фатат во некој збор.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index