Search form

Матеј 22:17

17затоа кажи ни; како Ти се чини: треба ли да се дава данок на царот или не?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index