Search form

Матеј 22:18

18Но Исус го разбра лукавството нивно и рече: – Што Ме искушувате, лицемери?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index