Search form

Матеј 22:22

22И штом го чуја тоа, тие се восхитија, Го оставија и си отидоа.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index