Search form

Матеј 22:23

(Зачало 91)

23Во истиот ден пристапија кон Него и садукеите, кои велат дека нема вос кресение, и Го прашаа, говорејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index