Search form

Матеј 22:25

25При нас беа седуммина браќа: првиот се ожени и умре; па, бидејќи немаше пород, ја остави жената своја на брата си;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index