Search form

Матеј 22:28

28При воскресението, на кого од седумтемина ќе биде таа жена, бидејќи со сите живеела?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index