Search form

Матеј 22:29

29Исус им одговори: – Се лажете, оти не ги познавате Книгите, ниту силата Божја;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index