Search form

Матеј 22:3

3и ги испрати своите слуги да ги повикаат поканетите на свадба; а тие не сакаа да дојдат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index