Search form

Матеј 22:30

30зашто при воскресението, луѓето ниту ќе се женат, ниту ќе се мажат, а ќе живеат како ангели Божји на небесата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index