Search form

Матеј 22:31

31А за воскресението на мртвите, не сте читале ли што ви рекол Бог, Кој вели:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index