Search form

Матеј 22:33

33И народот, слушајќи го тоа, се восхитуваше на Неговата наука.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index