Search form

Матеј 22:34

(Зачало 92)

34Афарисеите, кога чуја дека ги посрами садукеите, се здружија со нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index