Search form

Матеј 22:37

37А Исус му одговори: – Возљуби го Господа својот Бог, со сето свое срце, и со сета своја душа, и со сиот свој разум!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index