Search form

Матеј 22:43

43Им рече: – Како тогаш Давид, вдахновен, Го нарече Господ, велејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index