Search form

Матеј 22:46

46И никој не можеше да Му одговори ни збор, и од тој ден никој веќе не се осуди да Го праша.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index