Search form

Матеј 22:5

5Но тие не сакаа да знаат за тоа, туку си отидоа: кој на нива, кој по трговија;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index