Search form

Матеј 22:6

6а некои, пак, ги фатија неговите слуги, ги исмеаја и ги убија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index