Search form

Матеј 22:7

7Штом чу за тоа царот, се налути, испрати своја војска, па ги погуби убијците и им го изгоре нивниот град.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index