Search form

Матеј 22:9

9Затоа, одете по раскрсниците и колку души ќе најдете, поканете ги на свадба.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index