Search form

Матеј 23:1

ГЛАВА 23

(Зачало 93)

1Тогаш Исус му проповедаше на народот и на учениците Свои,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index