Search form

Матеј 23:12

12зашто, кој се воздига – ќе биде понизен; а кој се понизува – ќе биде воздигнат.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index