Search form

Матеј 23:17

17Безумни и слепи! Навистина, што е поголемо: златото или храмот, којшто го осветува златото?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index