Search form

Матеј 23:19

19Безумни и слепи! Навистина, што е посвето: дарот или жртвеникот, којшто го осветува дарот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index