Search form

Матеј 23:2

2говорејќи: – На Мојсеевото седиште седнаа книжниците и фарисеите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index