Search form

Матеј 23:20

20А кој ќе се заколне во жртвеникот, се колне во него и во сѐ што е врз него;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index