Search form

Матеј 23:21

21и кој ќе се заколне во храмот, се колне во него и во Оној Кој живее во него;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index