Search form

Матеј 23:22

22и кој ќе се заколне во небото, се колне во престолот Божји и во Оној што седи на него.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index