Search form

Матеј 23:24

24Водачи слепи! Вие комарецот го прецедувате, а камилата ја проголтувате.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index